1397/01/04 12:28

تابلو کامپوزیت ساخت تابلو کامپوزیت

تابلو کامپوزیت- تابلو کامپوزیت ساخت تابلو کامپوزیت

تابلوهای  کامپوزیت با زیر سازی فلزی ساخته می شود  و روی آن با ورق کامپوزیت  پوشیده  می شودکه از جنس آلومینیوم رویه  دو طرف  وسط آن از جنس  پلی اتیلن می باشد و در رنگ های مختلف موجود است. قابلیت  ترکیبی کار کردن با  اجناس دیگر  مثل  ترمووود . یا چوب پلاست  را دارد.
  زمینه اصلی تابلو و نما را  با کامپوزیت  که از جنس آلومینیوم می باشد انجام می شود. روی زمینه اصلی تابلو را با حروف های برجسته نور دارو یا بدون نورکار می کنند.

ورق کامپوزیت در رنگ های اصلی و مختلف موجود  است که دارای مدل های طرح چوب  طرح سنگ وطرح  استیل است.دربعضی مواقع از چوب ترمووود وهم می توان برای زیبا سازی بیشتروطراحی بهتربه صورت ترکیبی کارکرد.
اجرای سریع، تنوع در رنگ،عایق صوتی،مقاوم در برابر سرما و گرما، سبکی ساختمانی و بازسازی هر گونه نمای قدیمی به زیباترین وجدیدترین نمای مدرن وکلاسیک امروزی با کیفیت بسیار بالا و زیبا .
 
تابلوهای کامپوزیت و نمای کامپوزیت یکی از پر کار برد ترین متریال های مصرفی در نما را دارد.که هم برای نماهای  ساختمانی و هم  برای نمای تابلوهای تبلیغاتی و طراحی های داخلی اداری و یا تالارها و نمایشگاه ها  مورد استفاده قرار می گیرد. 

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

علی بالوی پور
http://tablonami.com

کامپوزیت نوعی تابلو میباشد که در یک دهه ی اخیر در بین مردم و تابلوساز ها از جایگاه خوبی برخوردار شده و دلیل آن مقاوت خوب و وزن کم و عمر زیاد و... میباشد.
مواد تشکیل دهنده کامپوزیت از دوماده اصلی هستند که یکی از این دو ماده به عنوان تقویت کننده استفاده میشود که سبب افزایش مقاوت ورق میشود و ماده دومی که برای ساخت کامپوزیت استفاده میشود ماده ای با نام ماترس میباشد که باعث زیبایی تابلو میشود.
tablonami.com

علی بالوی پور
پاسخ
برچسب ها :