1396/12/10 12:28

تابلو کامپوزیت ساخت تابلو کامپوزیت

تابلو کامپوزیت- تابلو کامپوزیت ساخت تابلو کامپوزیت

تابلوهای  کامپوزیت با زیر سازی فلزی ساخته می شود  و روی آن با ورق کامپوزیت  پوشیده  می شودکه از جنس آلومینیوم رویه  دو طرف  وسط آن از جنس  پلی اتیلن می باشد و در رنگ های مختلف موجود است. قابلیت  ترکیبی کار کردن با  اجناس دیگر  مثل  ترمووود . یا چوب پلاست  را دارد.
  زمینه اصلی تابلو و نما را  با کامپوزیت  که از جنس آلومینیوم می باشد انجام می شود .  روی  زمینه اصلی تابلو را با حروف های برجسته  نور دار  و یا بدون  نور کار می کنند.

ورق کامپوزیت در رنگ های اصلی و مختلف موجود  است که دارای  مدل های  طرح  چوب  طرح  سنگ و  طرح  استیل است.  در بعضی مواقع از چوب ترمووود  و یا  چوب پلاست هم  می توان  برای  زیبا سازی  بیشتر و طراحی بهتر به  صورت  ترکیبی کار کرد.
اجرای سریع، تنوع در رنگ، عایق  صوتی ، مقاوم در برابر سرما و گرما، سبکی ساختمانی و بازسازی هر گونه نمای قدیمی به زیباترین و جدیدترین نمای مدرن  و کلاسیک امروزی با کیفیت بسیار بالا و زیبا .
 
تابلوهای کامپوزیت و نمای کامپوزیت یکی از پر کار برد ترین متریال های مصرفی  در نما  را دارد.که  هم  برای نماهای  ساختمانی و هم  برای  نمای تابلوهای  تبلیغاتی و طراحی های  داخلی  اداری و یا تالارها و نمایشگاه ها  مورد استفاده قرار می گیرد. 

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

علی بالوی پور
http://tablonami.com

کامپوزیت نوعی تابلو میباشد که در یک دهه ی اخیر در بین مردم و تابلوساز ها از جایگاه خوبی برخوردار شده و دلیل آن مقاوت خوب و وزن کم و عمر زیاد و... میباشد.
مواد تشکیل دهنده کامپوزیت از دوماده اصلی هستند که یکی از این دو ماده به عنوان تقویت کننده استفاده میشود که سبب افزایش مقاوت ورق میشود و ماده دومی که برای ساخت کامپوزیت استفاده میشود ماده ای با نام ماترس میباشد که باعث زیبایی تابلو میشود.
tablonami.com

علی بالوی پور
پاسخ
برچسب ها :