محتوا

 تابلو سازی نیکان تیام با داشتن کارگاه 3 طبقه  و مجزاو مجهز به دستگاه برش لیزروبا تکیه بر تجربه واجراهای متنوع درامرتابلو سازی توانسته کلیه مراحل ساخت تابلو را به صورت کامل و بدون وابستگی به هیچ یک از همکاران.این مجموعه کلیه مراحل اجرا پروژه را به صورت کامل مطابق نوع درخواست به صورت کامل  برای مشتریان انجام می دهد.تابلو سازی نیکان تیام  برای  اجرای  سریع تر  و کیفیت بالا تردستگاه برش لیزر را به مجموعه خود اضافه کرده  که این امر باعث شده که تمامی مراحل اجرا و ساخت را به صورت کامل با نظارت کامل وکیفیت بالا درکارگاه ساخته و برای نصب آماده می شود.
این تابلو سازی در سال 97 با توجه به امکانات مورد نظر دستگاه برش لیزر دستگاه چلنیوم ساز.وبا داشتن محیطی مستقل کلیه خدمات اجرایی خود را به صورت کامل با اجناس مرغوب و درجه یک انجام می دهد.
برای انتخاب بهتر و دیدن  نمونه کارهای اجرا شده  با رنگهای متنوع و ترکیب حروفهای برجسته اجرا شده.بهترمی توانید نوع سفارش خود را انتخاب کنید. تجربه ما به  انتخاب بهتر شما کمک خواهد کرد.در صورت انتخاب درست وسفارش صحیح برای زیبا سازی ودیزاین مجموعه خود.با کمترین هزینه می توانید به بالاترین بازده تبلیغاتی رسید. برای دسترسی به آدرس پروژه های اجرای وعکس کارهای انجام شده در صفحه اصلی سایت  روی نقشه گوگل آدرس دقیق پروژه و نمونه تابلواجرایی نزدیک به محل اقامت خود مشاهده کنید

گالری تصاویر
گالری تصاویر
نمونه کارهای ساخت تابلو