انواع نمونه های تابلوسازی 

 تابلوسازی  نیکان تیام . با داشتن بیش از 13  سال  سابقه اجرایی مجهز به دستگاه لیزردر با داشتن  فضای مناسب و نیروی  مجرب کلیه مراحل ساخت را به صورت کامل در کارگاه  ساخته و آماده سازی  و تولید می کند. ما یکی از  کامل ترین  پکیج هایی اجرایی را به صورت کامل از   صفر تا صد  و به صورت مستقیم و بدون  هیچ واسته به مشتریان خود ارائه می دهیم. کیفیت  سرعت و صداقت  باور ماست.و در  حال  افتخار و سربلندی در خدمت هموطنان عزیز هستیم. 
این تابلو سازی در سال 97 با توجه به امکانات مورد نظر دستگاه برش لیزر دستگاه چلنیوم ساز.وبا داشتن محیطی مستقل کلیه خدمات اجرایی خود را به صورت کامل با اجناس مرغوب و درجه یک انجام می دهد.
 ساخت کامل انواع حروف برجسته نور دار ساخت انواع حروف استیل و حروف استیل رینگی .انواع حروف چلنیوم.انواع  حروف پلاستیکی و نئون پلاستیک. ساخت انواع لایت باکس نور دار و بدون نور.انواع حروف لتر مکس تک رنگ و 7 رنگ.انواع  حروف پانچی انواع حروف برجسته کریستالی .ساخت انواع تابلوهای راهنمای طبقات.ساخت انواع  تابلوهای کامپوزیتی.ساخت  تابلو های ال ای دی روان تک رنگ و 7 رنگ  اجرای  نمای ترمووود.اجرای نمای چوب پلاست.اجرای فریم لس وانواع تابلوهای فانتزی. ساخت انواع تابلوهای فلکسی و تابلو بنر.اجرای نورپردازی کامل  .ساخت و نصب انواع  کرکره برقی .به همراه کلیه  مراحل کار  از  نصب داربست  تا  نصب کامل تابلو  و نورپردازی  به  صورت کامل  انجام خواهیم داد .
و کلیه مراحل ساخت  در کارگاه ساخته  و با کارفرما از طریق تلکرام چک و تائید خواهد شد.وبعد از تائید مراحل کار و  .برای نصب توسط جرثقیل جا به جا ودرصورت نیاز با داربست و نردبانهای بلند تابلو سازی  نصب خواهد شده .این  تابلو سازی  کلیه مراحل ساخت  را به صورت کامل انجام می دهد.
برای دیدن تعدادی از نمونه کارهای اجرایی در مناطق مختلف تهران.درصفحه اول(اصلی)در نقشه گوگل روی گزینه های مشخص شده کلید کنید و نمونه کار اجرا شده را درمنطقه خود با توضیحات وآدرس وکروکی پروژه را مشاهده کنید
انواع تابلو و نمونه کارها
 • لایت باکس.لایت باکس پلکسی

  لایت باکس  به باکسی گفته می شود که جنس جلوی آن از پلکسی باشد و لبه های باکس که عمق کار می باشد را می توان از جنس  چلنیوم یا پلکسی  و یا لترمکس کار کرد. و به صورت نور دار و یا بدون نور ساخته می شود و معمولا برای ساخت لوگوها استفاده می شود.
  ساخت لایت باکس از جنس پلکسی و زیر سازی آن با  پی . وی . سی  10 میل و نوردهی  آن  با اس.ام.دی   بلوکی می باشد.
  جهت مشاهده نمونه کارهای تابلو لایت باکس روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنید

 • حروف استیل .حروف استیل رینگی

  حروف استیل:
  حروف استیل یکی دیگر از  انواع حروف برجسته است.که امروزه خیلی مورد استفاده قرار  می گیرد و دارای چند نمونه می باشد.حروف استیل طلایی براق. حروف استیل طلایی خشدار

  حروف استیل  نقرهای براق و حروف استیل نقرهای خشدار.حروف استیل  دودی. حروف استیل مسی. که به صورت نور دار و بدون نور رینگی  و به صورت برجسته و  تخت با پلکسی 10 میل زیر برای حروف های ریز استفاده می شود 
  جهت مشاهده نمونه کارهای تابلو حروف استیل روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنید

 • حروف برجسته لتر مکس.لتر مکس برجسته

  حروف برجسته لتر مکس نوعی دیگر  از حروف می باشد که  در لبه های این نوع حروف که عمق حروف می باشد نوارلاستیکی شفاف به عرض 2 سانتیمتر وجود دارد که قابلیت نوردهی درلبه های حروف را ایجاد می کند. که دارای چند مدل ودررنگهای نقره ای طرح استیل وطلایی   جهت مشاهده نمونه کارهای تابلو لترمکس روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنید

 • تابلو کامپوزیت ساخت تابلو کامپوزیت

  تابلوهای کامپوزیت یکی از مقاوم ترین در عین حال زیباترین  پراستفاده ترین متریال ها برای ساخت تابلو و زیبا سازی و طراحی پروژه ها در رنگهای مختلفی استفاده می شود.و روی این تابلوها را با حروف های برجسته چلنیوم.استیل .پلکسی.لترمکس و یا حروف های دیگر به صورت نوردارو بدون نورمورد استفاده قرارمی دهند.نمونه های اجرا شده دررنگ های مختلف جهت دیدن در زیرصفحه موجوداست.
  این  تابلوسازی بیش از70 درصد ازقسمت های پروژه را درکارگاه ساخته وآمادهسازی می کند والباقی درمدت زمان کوتاهی در محل اصلی ارسال،نصب وتکمیل می گردد.جهت مشاهده نمونه کارهای تابلو کامپوزیت روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنید.

 • حروف پلکسی.نئون پلاستیک.پلاستیک برجسته

  حروف پلکسی یا نئون پلاستیک ازانواع حروفی می باشد که قابلیت نوردهی هم ازجلوی حروف وهم از دیواره حروف را داراست و یکی ازانواع حروفی می باشد که بیشتر به صورت  ترکیبی  با رنگهای مختلف کارمی شود وکه  بیشتر برای فضاهای داخلی پاساژها رستورانها ودیزاین داخلی .ونمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد .
  جهت مشاهده نمونه کارهای تابلو پلکسی روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنید
 • تابلو سازی ترمووود

  توضیحاتی درارتباط با تابلو سازی.ترمووود از جنس چوب فناوری شده محصول کشورفنلاند می باشد.تابلوهای امروزی معمولا ازکامپوزیت آلمینیوم ویا ازجنس چوب ترمووود قابل اجرا است که کاملا برای فضای بیرونی مناسب وقابل اجرا می باشد؟مزایای ترمووود.دوام بالا طول عمربالا-عایق حرارتی-فاقدهرگونه رزین مقاوم دربرابرپوسیدگی کاهش وزن ابعاد مشخص آزمایش شده دربرابرسلامتی انسان زیبایی چشمگیر

 • تابلو فلکسی.تابلو بنر.تابلو .فلکسی

  تابلوهای فلکسی فیس یکی دیگری ازانواع تابلومی باشد که به صورت نورداربا نورمهتابی و بدون نورهم کارمی شودکه از قدیم مورد استفاده قرارمی گرفته.که هم باعث کاهش هزینه تابلو می شود.و بیشتربرای مشتریانی که طرح اجرایی به صورت عکس و یا نقاشی باشد ویا اطلاعات نوشتاری زیادی دارند استفاده می شود.
  جهت مشاهده نمونه کارهای تابلو فلکسی روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنید
 • تابلو چلنیوم.چلنیوم.حروف چلنیوم

  حروف های چنلیوم (Chanellium) در ضخامت69.85 میلی متر  (2.75 اینچ ) و88.9 میلی متر (3.5 اینچ )با نور پس زمینه s.m.d موجود می باشند و می توانند از رنگ های مختلف مانند قرمز، سیاه، سبز، سفید، کروم و برنجی مورد استفاده واقع شود. این حروف از حروف اکریلیک معمولی با دوام است و عمدتا برای اندازه های بیش از 12 اینچ استفاده می شود.
 • نئون پلاستیک.حروف پلکسی

  در تابلوهای نئون پلاستیک جنس رویه و لبه این نوع حروف ازجنس پلکسی می باشد.که قابلیت نوردهی هم ازجلووهم از لبه ها را داراست .زیر سازی ازجنس PVC ساخته می شود و روشنایی داخل حروف s.m.d (ضد آب) می باشد.این نوع حروف بسیارمتنوع می باشد.ونمونه های اجرایی زیبایی را می توان ازآن ایجاد کرد.در رنگهای مختلف با نورهای متنوع
  جهت مشاهده نمونه کارهای تابلوهای نئون پلاستیک روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنید
 • تابلو پشت بامی.تابلوهای بزرگ پشت بامی

  تابلوهای پشت بامی یکی دیگرازانواع تابلو می باشد که روی پشت بام ساخته ونصب می گردد. این تابلوها جهت دید هرچه بیشتروبهترمحصولات شما می باشد.معمولا زیر سازی و سازه نگه دارنده اضافی پشت تابلو با پروفیل آهن انجام می شود و زمینه  اصلی تابلو از جنس کامپوزیت و حروف برجسته روی تابلوازجنس چلنیوم و یا استیل ویاحروف پلکسی می باشد.اجرا وساخت این تابلوها باید براساس اصول مهندسی وطبق استاندارد بامتریال های مصرفی ازنوع مرغوب و درجه یک انجام شود.
  جهت مشاهده نمونه کارهای تابلو پشت بامی روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنید.

 • حروف برجسته پانچی.حروف پانچی

  حروف برجسته پانچی نوع دیگری از حروف برجسته  جدید می باشد. که با لبه چلنیوم و یا  پلاستیک ساخته می شود و دارای انواع  ومدلها گوناگون می باشد. این نوع حروف  پلکسی رویه  با  سوراخهای  کوچک بریده می شود که یک پلکسی  شفاف  زیر پلکسی رویه  قرار می گیرد.برای جلوگیری از گرد قبار به داخل حروف. که اکثرا همکاران برای کاهش هزینه  پلکسی شفاف  را  زیر کار نمی گذارند . حروف پانچی با لبه های پلکسی پانچی هم  قابل ساخت است.که از نوع  لبه چلنیوم پانچی هم جدیدا به بازار  ارائه شده و موجود است 

خدمات تابلو سازی

با توجه به تعداد سفارشهای درخواستی مشتریان.و مدت زمان طولانی که این مجموعه مشغول به خدمات رسانی به مشتریان خود می باشد. ما توانسته ایم مجموعه کاملا مجزا  فضای مناسب (کارگاه  3 طبقه)  جهت تولید اجناس به صورت مستقل .انجام  می شود و با داشتن کارگاه مستقل  دستگاه لیزر. کارگرهای  مجرب و ماهر با  نیروی کافی جهت اجرای پروژه ها.و تولید سفارش  ساخته و تکمیل می گردد..مدت زمان حدودی  عقد قرار داد 7 روز کاری .و مدت زمان نصب تابلو در محل اصلی نهایت  3 روز می باشد.این  تابلو سازی به صورت متفاوت از همکاران اجرای پروژه هارا در کارگاه تولید  آماده سازی منتاژ  نصب و سیم کشی کامل  می شود و توسط جرثقیل در محل اصلی نصب  و تکمیل می گردد.

آمار مراجعات
مهمان :  17
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  2
دیروز :  6
کل مشاهده :  25459
نمونه کارهای ساخت تابلو