نمای کامپوزیت و تابلوهای اجرایی

تابلو سازی نیکان تیام  با تجربه کافی در امر زیبا سازی جهت مشاوه هر چه بهتر و اجرایی صحیح تر برای  زیبا سازی فضای شما  به صورت کامل از مرحله نصب داربست  تا نورپردازی و تحویل  کامل تمامی  موارد اجرایی را انجام داده .وکلیه  مراحل اجرا و نصب  پروژه ها را به مدت 1 سال  ضمانت گارانتی  و 10 سال خدمات وارانتی  داده خواهد شد
نمای ظاهری ساختمان همواره از اهمیت زیادی نزد ساکنان، مالکان، سازندگان ساختمان ها و شهرداری های شهر ها برخوردار است. به یقین می توان گفت که نمای ساختمان یکی از اصلی ترین معیارهای سنجش کیفیت یک ساختمان از نظر بازدید کنندگان آن می باشد. فضای بصری هر شهر با نمای ساختمان های ساخته شده در آن شهر رابطه مستقیم دارد و از این رو است که شهرداری های شهر های بزرگ همواره به  نمای ساختمان توجه ویژه ای دارند.  امروزه طراحان و مجریان نمای ساختمان ازمواد و مصالح گوناگونی جهت طراحی نمای ساختمان ها استفاده می نمایند که از آن جمله می توان به انواع مختلف سنگهای ساختمانی، سیمان، رنگ های نما و نمای ساختمان کامپوزیت اشاره نمود.
نمای ساختمان کامپوزیت یکی از جدید ترین نماهای موجود در صنعت ساختمان می باشد  که به دلیل زیبایی و مزایای منحصر به فرد طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است.
اجرای سریع،تنوع در رنگ،عایق  صوتی . مقاوم در مقابل سرما وگرما،سبکی ساختمان و بازسازی هر گونه نمای قدیمی به زیباترین و جدیدترین نمای مدرن و کلاسیک امروزی از مهم ترین مزایای نمای ساختمان کامپوزیت می باشد.
 
نمونه کارهای نمای ساختمان کامپوزیت