1396/02/12 00:00

تابلو کامپوزیت ساخت تابلو کامپوزیت

تابلو کامپوزیت ساخت تابلو کامپوزیت

تابلوهای  کامپوزیت با زیر سازی فلزی ساخته می شود  و روی آن با ورق کامپوزیت  پوشیده  می شود. که زمینه اصلی تابلو و نما را  با کامپوزیت  که از جنس آلمینیوم می باشدانجام می شود . و روی  زمینه اصلی تابلو را با حروف های برجسته  نور دار  و یا بدون  نور کار می شود

ورق کامپوزیت در رنگهای اصلی و مختلف موجود  است که دارای  مدلهای  طرح  چوب  طرح  سنگ و  طرح  استیل .موجود است. که  در بعضی مواقع از چوب ترمووود  ویا  چوب پلاست هم  می توان  برای  زیبا سازی  بیشتر و دیزاین بهتر به  صورت  ترکیبی کار کرد.

اجرای سریع، تنوع در رنگ، عایق  صوتی . مقاوم در مقابل سرما و گرما، سبکی ساختمانی و بازسازی هر گونه نمای قدیمی به زیباترین و جدیدترین نمای مدرن  و کلاسیک امروزی با کیفیت بسیار بالا و زیبا ترین طرح های موجود
تابلوهای کامپوزیت   و نمای کامپوزیت یکی از پر کار برد ترین متریالهای مصرفی  در نما  را دارد.که  هم  برای نماهای  ساختمانی و هم  برای  نمای تابلوهای  تبلیغاتی و دیزاین های  داخلی  اداری.ویا تالارها و نمایشگاه ها  مورد استفاده قرار می گیرد..که از جنس آلمینیوم رویه  دو طرف  وسط آن از جنس  پلی اتینل می باشد.که  در رنگهای مختلف موجود است.که قابلیت  ترکیبی کار کردن با  اجناس دیگر  مثل  ترمووود . یا چوب پلاست  را دارد.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

علی بالوی پور
http://tablonami.com

کامپوزیت نوعی تابلو میباشد که در یک دهه ی اخیر در بین مردم و تابلوساز ها از جایگاه خوبی برخوردار شده و دلیل آن مقاوت خوب و وزن کم و عمر زیاد و... میباشد.
مواد تشکیل دهنده کامپوزیت از دوماده اصلی هستند که یکی از این دو ماده به عنوان تقویت کننده استفاده میشود که سبب افزایش مقاوت ورق میشود و ماده دومی که برای ساخت کامپوزیت استفاده میشود ماده ای با نام ماترس میباشد که باعث زیبایی تابلو میشود.
tablonami.com

علی بالوی پور
پاسخ
برچسب ها :